HEIDENHAIN na veletrhu Control 2017: Inovace výrobků s přidanou hodnotou pro vaši výrobu

Na veletrhu Control 2017 ve Stuttgartu předvedeme nově vyvinuté výrobky, které zajistí vyšší přesnost a větší efektivitu pro vaši výrobu.

Navštivte v době od 9. do 12. května náš stánek 4307 v hale 4 a informujte se o následujících tématech:

  • Nové délkové měřidlo HEIDENHAIN-SPECTO ST 3087 RC. Je vhodné pro aplikace v podmínkách drsného prostředí a umožňuje časově i nákladově úsporné měření během procesu, např. v oblasti průmyslové výroby.


  • Nový nechráněný lineární snímač LIP 6000 s interferenčním snímáním. Poskytuje velmi malou chybu interpolace pouhých ±3 nm, nízkou hladinu rušení pouze 1 nm RMS a základní odchylku menší než ±0,175 μm v intervalu 5 mm. Díky tomu je zvláště vhodný pro aplikace vyžadující řízení konstantní rychlosti nebo velmi vysokou polohovou stabilitu v klidu.


  • Nové motorizované moduly snímače úhlu pro vysoce přesné rotační osy v metrologii. Umožňují významně snížit náklady na montáž a seřízení ve výrobě, protože vám dodáme vysoce integrovanou sestavu s testovanými charakteristikami a definovanou přesností v aplikaci. Potřebnou montáž a seřízení všech individuálních komponent je provedena již od nás.