Obráběcí stroj

Výrobky HEIDENHAIN a značek AMO, ETEL a RSF nacházejí uplatnění především ve frézovacích a soustružnických strojích, ale také v mnoha dalších obráběcích strojích pro broušení, erodování, řezání laserem a vodním paprskem nebo ohýbání plechů a také v 3D-tisku. 

Rotační snímače, úhlové a lineární snímače polohují rotační a lineární osy s nejvyšší přesností. Měřicí přístroje s křížovou mřížkou a dotykové sondy měří stroje, obrobky nebo nástroje. Motory, měniče a řídicí technika pohybují osami a nástroji vysoce dynamicky a přesně po požadovaných drahách. Řídicí systémy frézování a soustružení nabízejí uživateli v dílně jedinečnou podporu pro efektivní řešení široké škály obráběcích úkolů.

  Přímo k našim řešením pro obráběcí stroje

  Přímo k hlavním tématům

  Přesnost, spolehlivost procesů, efektivita, digitalizace a automatizace: Objevte naše řešení pro všechna  klíčová témata obráběcích strojů. 

  Obrábět přesněji

  Souřadnicové broušení s TNC 640: Perfektní povrchová úprava při jediném upnutí

  Spolehlivý výrobní proces

  Účinnější odběr třísek

  Frézujte vždy s optimálními řeznými podmínkami: trochoidální frézování s OCM pro jakékoli kapsy a ostrůvky

  Připojte se inteligentně

  Digitalizovaná a automatizovaná výroba: To jsou výhody

  Automatizujte flexibilně

  Automatizace se systémem

  HEIDENHAIN Automation Solution je modulární systém pro univerzální automatizaci obrobků a nástrojů. Výrobci strojů a poskytovatelé automatizace používají osvědčené komponenty, které mohou flexibilně přizpůsobit. Provozovatelé těží z intuitivního konceptu ovládání.

  Používejte inteligentní řídicí funkce

  Řídicí systémy HEIDENHAIN nabízí mnoho výkonných funkcí pro sériovou výrobu obrobků a pro správu palet. Jedním z nich je Batch Processs Manager (Správce dávkových procesů). Umožňuje plánovat zakázky přímo na řídicím systému, organizuje nevyřízené zakázky a předem kontroluje, zda vše běží hladce.

  Ještě více o automatizaci

  Mnoho automatizačních řešení obsahuje produkty společnosti HEIDENHAIN, jako  je inovativní duální snímač KCI 120 Dplus pro zpětnou vazbu motoru a měření polohy s rotačním snímačem v pokročilých robotických aplikacích. Více o tomto a mnoha dalších produktech nebo aplikacích najdete na těchto stránkách: