Servis HEIDENHAIN

Servisní oddělení HEIDENHAIN je vašim nejbližším partnerem pro podporu provozu produktů a poradenství. Včetně podpory na místě.

Naše servisní nabídky, které sahají od náhradních dílů a zařízení po celosvětové servisní služby, vám umožní úsporu nákladů i času při současné zvýšení dostupnosti vašich strojů. Zjistěte další podrobnosti o našich rozsáhlých nabídkách.

Novinka: Na požádání postavíme workshop „na míru“

Náhradní díly

V našem servisním skladu máme množství originálních náhradních dílů, což vám umožňuje získat jak současné komponenty, tak díly staré až 20 let.

Servis oprav

Využívejte servis oprav společnosti HEIDENHAIN. Naši kvalifikovaní servisní technici rychle a spolehlivě zkontrolují a opraví vaše vadné zařízení.

Náhradní zařízení

Naše výměnná služba znovu zprovozní váš stroj zajištěním bezplatné výměny zařízení ze skladu společnosti HEIDENHAIN.

Optimalizace přesnosti stroje

Rostoucí požadavky na přesnost obráběcího stroje jsou provázeny stále přísnějšími tolerancemi obrábění. Zlepšete výrobní kvalitu vašeho stroje.

Digital Twin

Programovací stanice HEIDENHAIN je přesnou kopií řídicího systému. Vytvořením takřka dokonalého modelu obráběcího stroje Digital Twin přináší servisní oddělení společnosti HEIDENHAIN dílenské prostředí do vaší kanceláře.

Kalibrace DAkkS

Posilte záruky kvality a důvěru v měřicí postupy certifikovanou kalibrací lineárních a úhlových snímačů prostřednictvím certifikované laboratoře.