Nabídky zaměstnání v HEIDENHAIN s.r.o. Praha

Společnost HEIDENHAIN s.r.o. je dceřinou firmou německé společnosti DR. JOHANNES HEIDENHAIN GmbH, která sídlí v německém Traunreutu. Zabýváme se distribucí, poradenstvím a servisní činností výrobků mateřské firmy a jejích dceřiných společností.

Koncern HEIDENHAIN vyvíjí a vyrábí lineární, rotační a úhlové snímače, indikace polohy a řízení pro náročné aplikace polohování. Naše produkty se používají především ve vysoce přesných CNC obráběcích centrech, ale najdete je i v robotech, linkách na výrobu elektroniky, měřicích a zkušebních přístrojích, nebo např. v teleskopech a satelitních anténách.

Špičkové produkty, výzkum a vývoj na jedné straně a spokojení uživatelé a zákazníci na straně druhé, jsou naším dlouhodobým programem. Práce u nás je charakterizována vysokým technickým know-how, ale i velmi příjemným pracovním prostředím v malém, přátelském kolektivu.

Aktuálně nenabízíme žádná volná pracovní místa.

Pokud máte zájem pracovat v naší společnosti, můžete nám zaslat Váš životopis na adresu heidenhain@heidenhain.cz společně s průvodním dopisem.