Náš školicí program: odborné znalosti pro koncové uživatele a techniky

Jisté ovládání ovládacích prvků a správné používání snímačů jsou nezbytné pro optimální výsledky obrábění a měření. Za tímto účelem nabízí společnost HEIDENHAIN praktická školení pro uživatele a výrobce strojů

Naše školení pro výrobce strojů, distributory strojů, techniky automatizace a servisní techniky

Rozvíjejte odborné znalosti v oblasti instalace, připojení, implementace, propojení, kalibrace, údržby a servisu komponent HEIDENHAIN ve vašich strojích a automatizovaných systémech. 

Školicí program pro uživatele řídicích systémů

Naše kurzy poskytují uživatelům řízení znalosti a praktické příklady, které potřebují k efektivní práci se strojem a CNC řízením. Po zahájení od základů na sebe kurzy navazují stále komplexnějším obsahem. Naučí se zvládat i tak složité úlohy, jako je pětiosé kompletní obrábění velmi složitých obrobků s obtížnými konturami.

Školicí středisko HEIDENHAIN patří k nejmoderněji vybaveným školicím prostorám zaměřeným na NC programování v České republice a na Slovensku. Disponuje plně vybavenými prostorami a poskytuje maximální komfort účastníkům školení. Vytváří tak dokonalé podmínky k předávání znalostí. Společnost HEIDENHAIN nabízí nejenom široké spektrum prakticky orientovaných standardních kurzů, ale i speciální školení, dle konkrétních požadavků zákazníka.

Školení ve společnosti HEIDENHAIN: fakta a čísla

250 m²

Celková plocha školicího střediska v Praze

3

Plně vybavené školicí místnosti

100 m²

Plocha strojní haly s CNC obráběcími centry

200 - 300

Počet proškolených účastníků ročně

Společnost HEIDENHAIN pořádá školení pro uživatele řídicích systémů a výrobce strojů již od roku 1996.

Tomu odpovídá i know-how a didaktické zkušenosti školitelů. Ve vzdělávacím středisku HEIDENHAIN Praha probíhá praktická výuka v dílně vybavené tříosým I pětiosým obráběcím centrem, takovým, jaké se dnes používají v předních výrobních podnicích. Pro teorii jsou k dispozici školicí místnosti s nejmodernější mediální technikou.

Mohly by vás také zajímat tyto nabídky školení

Interaktivní školení HEIDENHAIN

Interaktivní školení HEIDENHAIN (HIT) poskytuje NC uživatelům školení prostřednictvím pohodlného online samostudia.
Výuková metoda HIT

Webové semináře

V našich webových seminářích vám naši školitelé předvedou, jak můžete využít TNC funkce pro dokonalé zvládnutí úkolů obrábění.
Webináře na Youtube

Videa a animace

Seznamte se s našimi produkty prostřednictvím krátkých videí. Produktoví manažeři vysvětlí výhody produktu, jejichž činnost a funkčnost ukáží animace.
Navštivte naši mediální knihovnu

Dokumentace

Zde jsou ke stažení k dispozici uživatelské příručky, pokyny pro instalaci, montážní pokyny, software a mnoho dalšího.
Navštivte naši oblast stahování