Tipy a triky z našeho servisního oddělení

Máte otázky k tématům z našeho servisu?

V této rubrice najdete pravidelně praktické informace z provozu

Zajistíme, abyste zůstali produktivní

Dostupnost dílů a zařízení a rychlé dodání nejsou jedinými důležitými kritérii zákaznického servisu HEIDENHAIN pro udržení nebo co nejrychlejší obnovení vaší produktivity. Děláme pro to mnohem víc...

Zákaznický servis HEIDENHAIN nejenže skladuje originální náhradní díly a náhradní zařízení v centrálním skladu v centrále v Traunreut, ale také je udržuje připravené k rychlému dodání v případě servisu v regionálních a servisních skladech na nejdůležitějších trzích světa – takže velmi blízko k vám. To nám umožňuje např. zajistit rychlé doručení v Evropě do 24 hodin.

Tuto službu nenabízíme pouze pro naše aktuální produkty. U společnosti HEIDENHAIN najdete náhradní řešení pro komponenty staré až 20 let. To vám umožňuje udržovat známé, spolehlivé stroje po dlouhou dobu a používat je udržitelným způsobem.

Obzvláště zajímavý je pro vás HEIDENHAIN Service Exchange (Výměnný servis), pomocí kterého můžete rychle a levně vyměnit vadnou součást HEIDENHAIN ve vašem stroji. Okamžitě obdržíte nový nebo náhradní díl, který můžete použít k opravě vašeho stroje a který si ponecháte. Vadný díl nám pošlete zpět. Bude opraven servisem HEIDENHAIN a znovu použit jako výměnný díl.

Servisní sklad nezajišťuje pouze optimální zásobu dílů v případě oprav. Přes zákaznický servis HEIDENHAIN můžete také získat jednotlivé díly pro speciální provedení, např.  pro lineární snímače LC a LS nebo různé rotační snímače. To vám jako výrobci strojů umožňuje rychle a pružně reagovat, pokud při instalaci systému nesedí vše podle plánu a potřebujete díly v alternativních provedeních, velikostech, délkách atd.

A mimochodem: Zákaznický servis HEIDENHAIN vám poskytuje nejen originální náhradní díly a náhradní zařízení od fy HEIDENHAIN. Jsme také vaším kontaktem pro servis, díly a zařízení mnoha značek z koncernu HEIDENHAIN a máme skladem např. kolem 2400 přístrojů AMO.

Máte ještě otázky ohledně Originálních náhradních dílů a náhradních přístrojů nebo výměnných přístrojů? Nebo máte zájem o doplňkové nabídky servisu jako je prodloužená záruka? Pak nás prosím kontaktujte:

Servis
+420 272 680 792
servis@heidenhain.cz