Tipy a triky z našeho servisního oddělení

Máte otázky k tématům z našeho servisu?

V této rubrice najdete pravidelně praktické informace z provozu

Věděli jste to?

Zákaznický servis HEIDENHAIN nabízí mnohem více než jen opravy, náhradní díly a telefonickou podporu. Co takhle např. seřízení digitálního dvojčete vašeho stroje na programovací stanici? Nebo integrace externí správy nástrojových dat do vašeho stávajícího stroje s řídicím systémem HEIDENHAIN? Obzvláště vzrušujících je také více než 20 různých technických školení a Workshopů pořádaných našimi servisními specialisty v kategorii Služeb na místě, kde získáte znalosti, které potřebujete, abyste si, v případě poruchy vašeho stroje, mohli pomoci sami. 

V zákaznickém servisu HEIDENHAIN na Helplines technické pomoci je našim zákazníkům k dispozici celkem 50 inženýrů a techniků. Kromě toho nabízí HEIDENHAIN globální síť s prodejními a servisními společnostmi na všech důležitých trzích. U našich nabídek k výrobkům se považujeme za poskytovatele služeb od návrhu přes implementaci až po optimalizaci často specifických řešení pro zákazníka – jak pro uživatele strojů, tak pro výrobce strojů. Rádi a jednoduše pomůžeme:

Pro uživatele strojů

Digital Twin

Digital Twin je realistický obraz vašeho stroje na programovací stanici. Využijte skutečnou kinematiku, parametry a funkce vašeho stroje v dílně při navrhování a vytváření programů v kanceláři. 

Servis
+420 272 680 792
servis@heidenhain.cz

Uvedení do provozu-Servis StateMonitor

Optimální konfiguraci a uvedení do provozu softwaru StateMonitor nechte na zákaznickém servisu HEIDENHAIN – online nebo u vás. Ušetřený čas můžete využít stejně výhodně jako nově získanou transparentnost vašich procesů. 

Servis
+420 272 680 792
servis@heidenhain.cz

Zpětné hlášení Neproduktivních časů ve StateMonitor

TNC 640 může hlásit neproduktivní časy zpět do StateMonitor prostřednictvím rozšíření Python. Díky těmto dodatečným informacím můžete výrazně optimalizovat prostoje stroje a čekací doby vašeho strojního parku. 

Servis
+420 272 680 792
servis@heidenhain.cz

HEIDENHAIN Clone      

HEIDENHAIN Clone je ideálním řešením pro rychlé a snadné vytvoření zálohy vašich cenných dat na HDR, CFR, SSDR řídicího systému TNC. To je nezbytné před servisem stroje, ale také se to doporučuje jako pravidelná záloha.

Servis
+420 272 680 792
servis@heidenhain.cz

Připojení zařízení pro přednastavení nástrojů k obráběcímu stroji

Připojte externí přípravek pro seřízení nástrojů a systémy správy nástrojových dat, např.  Coscom, Zoller nebo Haimer, k vašim obráběcím strojům.

Servis
+420 272 680 792
servis@heidenhain.cz

Pro výrobce strojů

PNC 610 včetně Software Magazin Automation

PNC 610 je srdcem HEIDENHAIN Automation Solution – modulárního systému s hardwarem a softwarem z jednoho zdroje pro univerzální automatizaci obrobků a nástrojů. Automatizujte přívod obrobků vašich obráběcích strojů a jednoduše připojte externí přídavné zásobníky k řídicímu systému TNC. Další informace  najdete  v našem tipu „Automatizace s PNC 610“. 

Servis
+420 272 680 792
servis@heidenhain.cz

Vytvoření ovladače zařízení IO-Link

IO-Link je běžný standard pro plynulou komunikaci od řídicího systému až po nejnižší úroveň senzoru-akčního členu automatizace. Potřebné ovladače získáte v zákaznickém servisu HEIDENHAIN.

Servis
+420 272 680 792
servis@heidenhain.cz
https://www.heidenhain.de/service/anfrage-io-link