Tipy a triky z našeho servisního oddělení

Máte otázky k tématům z našeho servisu?

V této rubrice najdete pravidelně praktické informace z provozu

Opravy motorů ve společnosti HEIDENHAIN

Servis HEIDENHAIN v Traunreutu uvedl do provozu novou zkušební a opravárenskou stanici pro motory. Umožňuje v Traunreutu opravovat všechny asynchronní a synchronní motory řady QAN a QSY.

S novou testovací a opravárenskou stanicí se doba oprav zkracuje na tři až čtyři týdny. Naléhavé opravy jsme schopni provést během několika dnů.

Speciální systém mytí motoru čistí všechny motory. Následuje zkouška motoru a generální oprava. K tomuto účelu je ve zvukotěsné místnosti k dispozici jeřábový systém a flexibilní zkušební stanice.

Ve spojení s atraktivními cenami oprav a možností výběru mezi funkčními a prémiovými opravami je HEIDENHAIN vaším prvním kontaktním místem pro servis motorů HEIDENHAIN.

Okamžitě a zdarma vám zašleme nový Exchange-motor nejvyšší kvality. Po odeslání a opravě vašeho vadného motoru vám vznikají pouze náklady na opravu. Na dodaný Exchange-motor Vám poskytujeme funkční záruku jeden rok.

Náš rozsáhlý Exchange-sklad obsahuje téměř všechny běžné typy motorů v nejvyšší kvalitě a zajišťuje tak stálou dostupnost pro udržení chodu vaší výroby. Skladované motory jsou podrobovány pravidelným funkčním testům a chodu kvůli distribuci maziva.