Tipy a triky z našeho servisního oddělení

Máte otázky k tématům z našeho servisu?

V této rubrice najdete pravidelně praktické informace z provozu

Odpovědi na mnoho otázek

Pravděpodobně jste ji už dávno objevili: oblast Service & Support na nové webové stránce HEIDENHAIN. Zde najdete veškeré informace o technické podpoře a servisu společnosti HEIDENHAIN, ale také centrum pro stahování dokumentace a softwaru nebo knihovnu médií s videi. Tipy a často kladené otázky by vás mohly zajímat, pokud potřebujete servis. Protože zde najdete mnoho užitečných tipů, které mohou pomoci s analýzou a řešením vašich problémů. 

Zde najdete v Rubrice Tipy zprávy z posledních Servisních novinek. Vyhledávání vašeho tématu usnadňuje filtrování podle témat a oblasti výrobku. 

V sekci FAQ (Často kladené otázky) jsme pro vás sestavili obrovskou pokladnici otázek a odpovědí – nejen ohledně servisních záležitostí. Abyste si udrželi přehled a rychle našli odpověď, kterou hledáte, jsou FAQ rozděleny podle tematických oblastí, které můžete také okamžitě vyvolat prostřednictvím sbírky klíčových slov. 

A pokud zde nenajdete informace, které hledáte, kontaktní údaje našich různých Helplines jsou samozřejmě k dispozici na obou místech.